Ułatwienia dostępu

 • RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! 25 lat!
  RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! 25 lat!

  Gminne Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. już od 1997 roku jest razem z mieszkańcami Bogatyni i dba o nasze wspólne środowisko. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom i zachęcamy najmłodsze pokolenie do dbania o wspólną przyszłość.

 • TROSKA O ŚRODOWISKO JEST NASZĄ MISJĄ
  TROSKA O ŚRODOWISKO JEST NASZĄ MISJĄ

  Troska o czyste powietrze, o czyste lasy i pola oraz nasze otoczenie w mieście, jest też najważniejszą misją jaką posiadamy. Dzięki wspólnym wysiłkom zapewnimy naszym dzieciom życie w czystym środowisku i możliwość cieszenia się z jego uroków.

 • Czy wiesz że w Bogatyni działa ECOHARMONOGRAM?

Koronawirus

Logo ciekawostkiOdpady takie jak maseczki ochronne, zużyte rękawiczki i kombinezony wyrzucamy
do pojemnika na odpady zmieszane

PSZOK

Logo ciekawostkiGodziny otwarcia PSZOKu:                            pon.-śr.: 8:00-16:00                                czwartek: 9:00-17:00                          piątek.: 9:00-15:00                                                     sobota: 7:00-15:00

Odpady wielkogabarytowe

Logo ciekawostkiOdbieramy odpady wielkogabarytowe zgodnie z harmonogramem, na zgłoszenie. Należy zgłaszać chęć wystawienia odpadów telefonicznie, w dzień poprzedzający zbiórkę. Tel. 75 77 32 028

                                                         NIE WYWOŹ GRUZU DO LASU – SKORZYSTAJ Z PROMOCJI

Wychodząc naprzeciw problemowi jaki stanowią dzikie wysypiska w Gminie Bogatynia  przygotowaliśmy promocję na odbiór gruzu. Mając na względzie dotarcie z tą  usługą do jak największej liczby mieszkańców oraz minimalizację dzikich wysypisk proponujemy skorzystanie z usługi z rabatem -50% na wyszczególnione frakcje odpadów.

Z oferty będą mogli skorzystać tylko i wyłącznie właściciele nieruchomości zamieszkałych na terenie miasta i gminy Bogatynia.

Mamy nadzieję, że podjęte działania zachęcą mieszkańców do przestrzegania zasad segregacji oraz dbanie o Nasze miejsce na Ziemi.

Poniżej załączamy cennik promocyjny obowiązujący od 01.03.2023 do 30.09.2024

 

 

cennik promocja gruz 2

 

 

FACEBOOK